Discord şekilli yazı nasıl yazılır ?


discord şekilli yazı nasıl yazılır

Discord İsimleri ve Havalı Nicklerinin hemen herkese uyan büyük bir listesini bu sitede bulabilirsiniz.

Discord şekilli nick, basitçe özetleyecek olursa, sizin ve farklı kişilerin birbirlerine mesaj göndermesini sağlayan bir hizmettir. Her insan topluluğuna “sunucu” nick ismi verilir. Slack‘e aşina iseniz, Discord‘un daha çok iş insanlarına hitap eden bir versiyonu olarak değerlendirebilirsiniz.

Discord şekilli semboller, sunucular, metin kanalları (başkalarına hitap etmek için yazacağınız yer) ve ses kanalları (başkalarıyla sesli olarak iletişim kurabileceğiniz bir yer) ile doludur. Discord ayrıca ses kayıtlarını, resimleri, web bağlantılarını ve dinlediğiniz müziği paylaşmanızı da sağlar.

Çoğunlukla her sunucunun, her biri benzersiz bir konuya adanmış, çeşitli kuralları ve standartları olan çok sayıda kanalı vardır. Discord’da kendi sunucunuzu oluşturmak istiyorsanız bunu ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Discord‘ta önümüze düşen ve bu yazı fontlarını nerden buluyorlar dediğimiz profiller için buradasınız biliyoruz 😎 Discord şekilli nick ve discord şekilli nick yazma için doğru adrestesiniz, şimdi sizlere en kısa yoldan en hızlı şekilde nasıl Discord’da şekilli ve farklı fontlarda yazı yazabileceğini kısaca anlatacağız hadi başlayalım

Discord’da şekilli yazıları hem attığınız mesajlarda hem de profilinizde kullanabilirsiniz ve Discord şekilli yazı yazma oldukça basittir :)

HEMEN YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (6)

  1. вí́lѕєчdí́m єnkαz αltındα kαlαcαgımı hí́ç gσ̈zlєrí́nє í́nѕ̧α єdєrmí́чdí́m hαчαllєrí́mí́..

  2. Leyla_uHigh⁶

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir